www.klubrejs.pl
Waluty:
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Polityka wysyłkowa

1. Proszę potwierdzić swój adres wysyłki przed zapłaceniem, najlepiej zostawić numer telefonu do kontaktu. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź e-maile po zakupie, aby uzyskać zaktualizowane informacje.

2. Produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 12 godzin od sprawdzenia płatności (sobota, niedziela i większość świąt państwowych).

3. Bezpłatna wysyłka na cały świat przez EMS (EXPRESS MAIL SERVICE) z następującym wyłączeniem: Arabia Saudyjska, Angola, Holandia, Nigeria, Czechy, Kenia, Ukraina, Rosja, Chorwacja, Węgry, Bhutan, Bułgaria, Gruzja, Malediwy, Meksyk, Brazylia, Polska, Łotwa, Rumunia, Estonia, RPA, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Katar i inne. Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić, czy jesteś w strefie bezpłatnej wysyłki, czy nie.

4. Po dostarczeniu przesyłki prześlemy Ci numer śledzenia, gdy tylko będzie dostępny. Czas przejazdu przesyłki zazwyczaj wynosi 3-5 dni roboczych, w zależności od miejsca docelowego, dni wolnych od pracy i czynników niezależnych od Usługi Pocztowej. Jeśli jest trochę opóźnienia, prosimy o więcej cierpliwości.

Zasady zwrotu pieniędzy

1. Zwracamy tylko całkowity zwrot kosztów za przedmioty, które mają problemy spowodowane przez nas.

2. Jeśli opakowanie zwrotne nie zawiera wszystkich akcesoriów i części, z którymi zostało wysłane, koszt akcesoriów i części zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu i może tylko uzasadniać częściowy zwrot pieniędzy.

3. Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub zwrot jest spowodowany "W przeciwieństwie", koszt dostawy zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu.

Polityka zwrotów

Zwroty lub wymiany są dozwolone pod warunkiem, że klient zakupił produkt za pośrednictwem strony internetowej i nie upłynął termin 30 dni od daty otrzymania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zwrócić lub wymienić.

Wszystkie paczki powinny być przesyłane za pomocą metody śledzenia, takiej jak US Mail Delivery Confirmation, UPS lub Federal Express. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki zagubione w tranzycie. Po otrzymaniu zwrotu, prosimy o przesłanie do 5 dni roboczych na zwrot lub wymianę.

Powrót